Forum gratuit: forum de suport al utilizatorilor
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Recuperarea parolei pentru forum si unelte

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

In cos Recuperarea parolei pentru forum si unelte

Mesaj Scris de Admin Lun Feb 18, 2008 12:39 pm

Recuperarea parolei pentru forum ș™i unelte

Sunteți un fondator ș™i nu puteț›i sムvムmai conectați la forum sau [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link], deoarece nu vムmai amintiț›i parola ? Cereț›i una nouă! Vムrugăm sムcitiț›i întregul mesaj!

Contactaț›i prin mesaj privat pe [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link], sau pe [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link].

Recuperarea parolei pentru forum si unelte Import10ATENȚIE! : Aveț›i nevoie de un număƒr minim de 1 mesaj postat pe acest forum pentru a trimite un Mesaj Privat (MP).

Alegeți de mai jos situația în care vă aflați și trimiteți mesajul privat conform modelului oferit:


Pot să mă conectez la forum, însă parola pentru Unelte nu funcționează:
Titlul mesajului dumneavoastră: Actualizare parolă
Mesajul trebuie sムconț›inăƒ:
Link-ul forumului dumneavoastrッ ș™i adresa de e-mail folositムla crearea forumului:
Cod:
[b]Adresムforum :[/b]
[b]E-mail de creaț›ie :[/b]



Mi-am pierdut complet parola: Nu mムpot conecta nici pe forum ș™i nici la unelte:
Titlul mesajului dumneavoastră: Parolムfondatoare pierdutăƒ
Mesajul trebuie să conțină:
Link-ul forumului dumneavoastrムș™i adresa de e-mail folositムla crearea forumului:
Cod:
[b]Adresă forum :[/b]
[b]E-mail de creaț›ie :[/b]
[b]Am/nu am acces la adresa de e-mail de creație:[/b]



Recuperarea parolei pentru forum si unelte QuestionsRecuperarea parolei pentru forum si unelte Flache10 Dacムaveț›i dubii asupra adresei de e-mail folosite, faceț›i o listă cu toate adresele de e-mail pe care le dețineți.
Recuperarea parolei pentru forum si unelte Flache10 Dacムaveț›i un domeniu personalizat, vÄă rugăƒm sムne trimiteț›i ș™i vechea adresムpe care aț›i avut-o ( Exemplu : [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link].domeniu-Forumgratuit.ro).

Recuperarea parolei pentru forum si unelte Import10Câteva puncte importante pentru securitatea forumului dumneavoastrム:
~> NU trimiteț›i cereri de parole mai multor persoane, deoarece parola vムva fi schimbatムde mai multe ori.
~> NU scrieț›i în forum aceste douムinformații (Link-ul forumului dumneavoastrムș™i e-mail-ul de creație).
~> Vă rugăƒm sムrespectaț›i acest model de cerere atunci când trimiteți PM cu problemele întâmpinate, uneia dintre persoanele menț›ionate mai sus. În acest mod vom ș™tii exact ce trebuie făcut ș™i veț›i primi un răƒspuns la cererea dumneavoastrムîntr-un mod rapid ș™i eficient.

Vă mulțumim! Floare


Copyright Forumgratuit.ro Nicio parte a acestui mesaj nu poate fi reprodusa, transmisa sau stocata in orice forma fara acordul scris al detinatorului dreptului de autor, in conformitate cu articolul L122-1 apartinand ICC.

Ultima actualizare de catre Zeus la data de 22.10.2015
Admin

Admin
Administrator
Administrator

Mesaje : 886
Data înscrierii : 14/12/2007
Mulțumiri : 18
Google Chrome phpBB3

https://help.forumgratuit.ro
Admin a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

- Subiecte similare

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum